تخلف راننده

گزارش سریع تخلف

آرین بار

مشتریان وفادار

تخفیف ویژه

آرین بار ، باربری ارزان
نحوه بسته بندی وسایل کوچک آشپزخانه برای جابجایی

نحوه بسته بندی وسایل کوچک آشپزخانه برای جابجایی

اتوبار آرین در خدمت شماست

09121857855

همانطور که همه ما می دانیم، آشپزخانه معمولاً پیچیده ترین و وقت گیرترین اتاق برای آماده سازی برای حرکت آینده شما است. با وجود بسیاری از لوازم خانگی شکننده و نامناسب مانند کباب‌پزهای برقی، قهوه‌ساز، تابه‌های ووک و اقلام حجیم مانند اجاق‌های آرام یا یخچال، واقعاً دشوار است که بدانید از کجا شروع کنید.

در حالی که بسته بندی این لوازم خانگی کوچک نیاز به رسیدگی خاصی دارد، اما بسته بندی آنها واقعاً پیچیده نیست. آنچه شما نیاز دارید یک ایده کلی در مورد نحوه بسته بندی وسایل کوچک و مواد بسته بندی مناسب است. سپس می‌توانید کل فرآیند بسته‌بندی آشپزخانه را ساده کنید و مانند یک جابجایی حرفه‌ای این کار را انجام دهید.

 

وسایل بسته بندی را با هم تهیه کنید

 

وسایل بسته بندی را با هم تهیه کنید

  • جعبه
  • کاغذ بسته بندی یا بسته بندی حباب دار
  • چسب بسته بندی

هنگام بسته بندی وسایل کوچکتر، به طیف وسیعی از اندازه های جعبه و لوازم بسته بندی کافی نیاز دارید تا بتوانید تک تک جزئیات را بسته بندی کنید. در صورت امکان، جعبه های اصلی را برای سرخ کن هوا، مایکروویو یا مخلوط کن و غیره خود پیدا کنید، اما اگر دیگر آن را ندارید، یک جعبه متحرک استاندارد نیز به خوبی کار خواهد کرد.

 

نحوه بسته بندی وسایل کوچک آشپزخانه برای جابجایی

لوازم خانگی را کاملا تمیز کنید

نظافت امری ضروری است. بنابراین قبل از اینکه لوازم آشپزخانه کوچک خود را بسته بندی کنید، مطمئن شوید که آنها تمیز و کاملا خشک هستند. تمیز کردن وسایل کوچک‌تر نه تنها عادت خوبی است، بلکه تضمین می‌کند که هیچ گرد و غباری از آخرین پروژه آشپزی خود حمل نمی‌کنید.

می توانید از جوش شیرین استفاده کنید زیرا یک پاک کننده چند منظوره مفید است، پارچه مرطوب یا دستمال مرطوب آشپزخانه برای تمیز کردن آنها. فقط قبل از پیچیدن وسایلتان مطمئن شوید که کاملا خشک شده اند.

وسایل خود را جدا کنید

در صورت امکان، هر دستگاه را به جای بسته بندی یک تکه که شامل مواردی مانند سینی شیشه ای داخل اجاق ، تیغه های مخلوط کن می شود، جدا کنید. به یاد داشته باشید که جزء حذف شده را به صورت جداگانه بسته بندی کنید و آن را در کنار دستگاه کوچکی که متعلق به آن است بچینید. هر جزء حذف شده را برچسب بزنید تا فراموش نکنید چه چیزی کجا می رود.

مهر و برچسب بزنید

همانطور که ادامه می دهید، هر جعبه را مهر و موم کنید و برچسب بزنید تا بتوانید به راحتی همه آن را در مکان جدید باز کنید. این جعبه‌ها را با یک فلش به‌عنوان «شکننده» علامت‌گذاری کنید تا مشخص کنید کدام طرف جعبه باید رو به بالا باشد، بنابراین جابجایی‌های انتخاب شده‌تان می‌توانند هنگام بارگیری و تخلیه آن‌ها احتیاط بیشتری به خرج دهند.

همانطور که می گویند آشپزخانه قلب یک خانه است. بنابراین هنگام جابجایی، حتی وسایل کوچک آشپزخانه شما باید به خوبی بسته بندی و محافظت شوند تا در شرایط خوبی به خانه جدید شما برسند.

راحت ترین راه برای اطمینان از ایمنی وسایل خود در حین جابجایی این است که به جابجایی های حرفه ای اجازه دهید این کار را برای شما انجام دهند. فقط با یک پرس و جو به راحتی از باربری شرق تهران قیمت بگیرید. پس از تماس با آرین بار کادر حرفه ای برای اسباب کشی منزل شما ارسال می کنند.

استعلام قیمت باربری

برای استعلام قیمت بار از مقصد تا مبدا با شماره زیر تماس حاصل نمایید

09121857855