تخلف راننده

گزارش سریع تخلف

آرین بار

مشتریان وفادار

تخفیف ویژه

آرین بار ، باربری ارزان

اسباب کشی منزل از کجا شروع کنم

اتوبار آرین در خدمت شماست

09121857855

شروع کار برای اسباب کشی منزل می‌تواند کمی گیج‌کننده باشد، اما بهترین راه برای شروع این است که ابتدا یک برنامه‌ریزی منطقی داشته باشید. ابتدا بهتر است اسباب کشی را به چند بخش اصلی تقسیم کنید، مثل باید دور ریخت چه چیزهایی را ببرید؛ واجاد دسته بندی برای موارد مختلف همچون لوازم خواب، آشپزخانه، و لوازم شخصی.سپس، یک برنامه زمان بندی ایجاد کنید تا به ترتیب وقت خود را برای هر بخش تعیین کنید.بهترین راه برای شروع از منطقی بودن است.

 

انواع خدمات باربری، حمل بار و اسباب کشی در تهران

مرحله 1: تعیین تاریخ اسباب کشی منزل

قبل از اینکه نگران این باشید که هنگام جابجایی خانه ابتدا چه چیزهایی را بسته بندی کنید، باید از شرکت های حرفه ای و معتبر باربری، اسباب کشی مکالمه کنید. این شرکت می‌تواند هر گونه خدمات جانبی را که ممکن است به آن نیاز داشته باشید، مانند بسته‌بندی اثاثیه یا حمل و نقل، ارائه دهد.

بعد، برای روز جابجایی به تاریخ مشخصی نیاز دارید. این نه تنها به شما این امکان را می دهد که باربری دلخواه خود رزرو کنید، بلکه به شما امکان می دهد بسته بندی اثاثیه خود را طوری برنامه ریزی کنید که همه چیز با روز جابجایی کامل شود.

هنگامی که تاریخ جابجایی خود را نهایی کردید، شرکت حمل و نقل مورد نظر خود اطلاع دهید. اطمینان حاصل کنید که با تیم برابری خود در تماس هستید و آنها را در جریان تغییرات یا مشکلات احتمالی که ممکن است ایجاد شود، نگه دارید. ارتباط برای یک حرکت موفق حیاتی است.

 

تعیین تاریخ اسباب کشی منزل

 

مرحله 2: یک موجودی ایجاد کنید و تصمیم بگیرید که چه چیزی برای جابجایی نیاز دارید

تا زمانی که تصمیم نگیرید دقیقاً چه وسایلی باید جابجا شوند، در مورد چگونگی شروع برای جابجایی تصمیم نگیرید. خانه شما احتمالاً مملو از وسایلی است که به ندرت از آنها استفاده می کنید یا به آنها نیاز دارید و نمی خواهید این شلوغی را وارد زندگی جدید خود کنید. علاوه بر این، می توانید با کاهش حجم وسایلی که باید جابجا کنید، مقدار قابل توجهی در زمان و هزینه صرفه جویی کنید. برای به حداقل رساندن شلوغی قبل از حرکت:

 • اقلامی را که در سال گذشته استفاده نکرده اید اهدا کنید یا بفروشید
 • از شر هر اقلامی خلاص شوید که دارای چندین مورد هستید
 • هر لباسی را که در شرایط عالی نیست یا از مد افتاده است دور بیندازید یا اهدا کنید
 • فقط چیزهایی را نگه دارید که کارکردی دارند، دوست دارید یا نیاز دارید.

 

انواع خدمات باربری، حمل بار و اسباب کشی در تهران

 

مرحله 3: لوازم بسته بندی با کیفیت بالا را خریداری کنید

وقتی نوبت به دانستن اینکه در هنگام جابجایی خانه از کجا شروع کنید، باید مطمئن شوید که لوازم بسته بندی باکیفیت در دسترس دارید. مواد بسته بندی باکیفیت تنها چیزی است که از وسایل با ارزش شما محافظت لازم را می دهد. ممکن است با استفاده از جعبه های قدیمی و دست دوم و روزنامه هزینه ها را کاهش دهید، اما ممکن است در دراز مدت با تعویض اقلام آسیب دیده ضرر کنید. کنت حداقل مواد بسته بندی زیر را توصیه می کند:

 • جعبه های متحرک دوتایی موجدار
 • کاغذ بسته بندی
 • بسته بندی حباب دار
 • پوشش پلاستیکی
 • چسب بسته بندی
 • یک نشانگر دائمی

 

لوازم بسته بندی با کیفیت بالا را خریداری کنید

 

مرحله 4: هنگام جابجایی چه چیزهایی را ابتدا بسته بندی کنیم:

اکنون که یک تاریخ جابجایی ترتیب داده اید، یک شرکت اسباب کشی را رزرو کرده اید. بهترین مکان برای شروع، مکان های ذخیره سازی شما است، مانند گاراژ، کمدها، اتاق های یدکی، سوله ها و اتاق زیر شیروانی.

اینها بهترین فضاها برای شروع هستند زیرا حاوی مواردی هستند که به ندرت استفاده می شوند. اگر به این فکر می کنید که چه زمانی باید حمل و نقل را برای جابه جایی شروع کنید، پاسخ در اسرع وقت است. با شروع با وسایل موجود در فضاهای ذخیره سازی خود، می توانید با بسته بندی اقلامی که برای زندگی روزمره به آنها نیاز دارید، بدون اینکه زندگی را دشوار کنید، شروع کنید.

مرحله 5: مرتب سازی و بسته بندی اقلام کم استفاده شده را شروع کنید

علاوه بر بسته بندی مکان های ذخیره سازی خود، وقتی صحبت از نحوه شروع حرکت می شود، با بسته بندی وسایلی که به ندرت استفاده می کنید شروع کنید. اگر به اطراف خانه خود نگاه کنید، به سرعت چیزهایی را که می خواهید با خود ببرید، شناسایی خواهید کرد، اما قبل از نقل مکان به آنها نیاز ندارید. اقلامی که می توانید برای بسته بندی در ابتدا در نظر بگیرید عبارتند از:

 • عکس ها
 • دی وی دی، سی دی و رکورد
 • کتاب ها
 • جواهرات
 • اسناد
 • لباس غیر فصلی یا تخصصی

 

مرتب سازی و بسته بندی اقلام کم استفاده شده را شروع کنید

 

 

مرحله 6: اقلام را در اتاق ها و مناطقی که به ندرت استفاده می شوند بسته بندی کنید

علاوه بر فضاهای ذخیره سازی، ممکن است اتاق هایی داشته باشید که به ندرت از آنها استفاده می کنید. اگر می‌خواهید در زمان جابجایی خانه از کجا شروع کنید، این مکان‌ها مکانی عالی هستند. اگر در یک خانه بزرگ زندگی می کنید، ممکن است یک اتاق ناهار خوری، یک اتاق مطالعه یا یک اتاق رمپوس داشته باشید که زیاد استفاده نمی شود. برای جلوگیری از استرس در مراحل بعدی می توانید وسایل را در این اتاق ها بسته بندی کنید.

مرحله 7: جعبه ها را برای باز کردن آسان بسته بندی در خانه جدید خود برچسب بزنید

در حالی که بسته بندی خود را تکمیل می کنید، می توانید چند کار را انجام دهید تا باز کردن بسته بندی در آدرس جدیدتان آسان تر شود. مهمترین کاری که باید انجام دهید این است که هر جعبه را برچسب گذاری و کدگذاری کنید. بهترین راه برای برچسب گذاری و کدگذاری جعبه های خود این است که موارد زیر را روی برچسب قرار دهید:

 • اتاقی که اقلام به آن تعلق دارند
 • اقلام خاص در جعبه، مانند لباس های زمستانی یا کالاهای پخت
 • سطح اولویت هنگام باز کردن بسته بندی: 1 برای اولویت بالا و 5 برای اولویت پایین.

 

لینک ها مرتبط برای شما

استعلام قیمت باربری

برای استعلام قیمت بار از مقصد تا مبدا با شماره زیر تماس حاصل نمایید

09121857855